Odbierz paczkę szybko i wygodnie!

Paczkomaty są ECO

Paczkomaty 24/7 to rewolucyjny system skrytek pocztowych, który pozwala na zwiększenie wydajności dostaw, przy jednoczesnym zminimalizowaniu produkcji śladu węglowego.

Dostarczając przesyłki w jedno miejsce – do Paczkomatu, przyczyniamy się do zmniejszenia ilości korków oraz hałasu, związanego z transportem, a co za tym idzie do ograniczenia emisji spalin. Kurier jest w stanie w tym samym czasie dostarczyć aż dziesięciokrotnie więcej paczek!

Badania pokazują, że zamawiający nie jadą celowo do Paczkomatu, aby odebrać paczkę. Dzięki dogodnemu umiejscowieniu maszyn (blisko osiedli i centrów handlowych) oraz ich całodobowej dostępności, odbierają swoje przesyłki po drodze z pracy lub sklepu, nie generując dodatkowych ruchów samochodem. Paczkomaty rozwiązują problem ostatniej mili i wspierają proekologiczne postawy!

Wysyłam paczki z paczkomatu do paczkomatu

Termin realizacji:  1-2 dni robocze

Koszt dostawy:  14,69 zł

Darmowa przesyłka :  minimalne zamówienie 200 zł

Odbiór zamówionej przesyłki w paczkomacie daje możliwość dowolnego wyboru dostawy tam, gdzie sobie tego życzysz. Składając zamówienie, wybierz odpowiedni paczkomat i poczekaj na przesyłkę, którą wyślę do Ciebie.

Shopping Cart